Aasta 2017 säästud ja lisad

 

Tagasivaadates möödunud aastale võime isegi rahule jääda, sest kuigi tundus, et ega rohkem pole kuskilt kokku hoida, siis oleme seda ikkagi teha suutnud ja nipet-näpet ka juurde teeninud.

Uueks aastaks on peamurdmist, et kas oleks võimalik veel mingeid kulutusi vähendada mis elu kvaliteeti alla ei vii ja veel tähtsam lisa teenistust leida.

Igakuistes kuludes sai taas veidi kokku hoitud. Telefoni operaator tegi pakkumise uuele ja paremale paketile 23.90/k, sest eelmise paketi soodukas pooleks aastaks 19.80/k hakkas läbi saama ja selle hind oleks tõusnud 24.90/k peale. Peale operaatori vahetuse üritust tuli kiirelt uus pakkumine sellele uuele ja paremale paketile 16.90/k ja see terveks aastaks. Nüüd aasta mureta ja odavamalt isegi kui varem.

Kokkuvõttes oleme vähendanud püsikulutusi tänu konkurendi juurde minekuga “ähvardades” ja ka minnes:

  • elektrilt -40%
  • telefonildelt ühelt -65% ja teiselt -15%
  • kindlustus -16%

Oleme perega käinud koos ka lisa teenimas. Nimelt on selline äpp kus saab küsitlusi täites teenida 1-15€ küsitluse kohta. See on Crowst nimeline äpp ja seda saab teha hetkel ainult Soomes, sest küsitlused on GPS põhised. Mõnikord peab minema kuskile poodi või kohvikusse ja tegema mingist tootest pilti ning vastama toodete kohta küsimustele. Kui 10 või 20€ koos siis saab selle lunastada kinkekaartidena nii tava kui ka neti poodidesse. Neid tehes oleme teeninud üle 300€ aasta algusest ja seda lihtsalt teele jäävatest poodidest läbi põigates.

Nüüd leidsime ka sellise koha nagu Testaamo  kus sai käidud ühte panga äppi testimas tunnikese mille eest anti 50€ kinkekaart. Loodetavasti pääseb kumbki meist veel midagi testima.

2 thoughts on “Aasta 2017 säästud ja lisad

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s